5 kreatywnych i bardzo wpływowych prac zdalnych.

Wiele osób myśli nad przejściem w tryb pracy zdalnej, która polega na prace przez internet. Jednak wiele osób nie wie, w jakich zawodach nawet można działać, by posiadać wiele to klientów. Co idzie za klientami? Dobry zarobek. W tym artykule zapoznasz się z pięcioma kreatywnymi pracami i wpływowymi, które są wykonywane tylko i wyłącznie przez Internet.

Miejsce 5. Tłumacz.

Praca jest dość prosta i przyjemna o ile znasz bardzo dobrze dany język jak Angielski Niemiecki Włoski Francuski i wiele to innych. Praca ta polega na przetłumaczeniu tekstów na przykład 4 kartki A4 z języka niemieckiego na język polski. Zarobki wahają się od 135 złotych za kartę A4.

Miejsce 4. Lektor języka.

Kolejna praca bardzo to podobna do poprzedniego miejsca. Tylko tutaj nie tłumaczysz, kartki tylko zajmujesz, się tłumaczeniem tekstu podczas nagrywania danego filmu czy też innego materiału. Ceny tutaj się wahają od 130 złotych. Dodatkowo w tym samym punkcie możesz podpiąć korepetycję językowe, które wahają się od 35 złotych za pełną godzinę.

Miejsce 3. Programista stron www.

Umiesz projektować czy też tworzyć strony www? Jest to coraz bardziej znana praca internetowa i coraz to bardziej poszukiwana przez osoby, które znają cały temat na przykład programu WordPress. Za jeden cały projekt i postawienie strony www możesz wziąć, aż 2000 złotych i więcej.

Miejsce 2. Grafik komputerowy.

Praca znana nie od dziś i coraz to większe ma zapotrzebowanie. Coraz to więcej osób poszukuje grafika komputerowego do różnych edytowań zdjęć, czy też tworzenia nowych banerów logo i innych elementów. Jedna praca jest zależna od ilości elementów, jednak możemy powiedzieć, że za jeden projekt cena waha się od 30 do nawet 200 złotych.

Miejsce 1. Copywriter.

Na ostatnich latach jest coraz to większe zapotrzebowanie na takową pracę. Coraz to więcej jest zleceń od różnych firm w Internecie. Tutaj ceny są naprawdę różne od 7 złotych netto za 1000 zzs (czyli znaków ze spacjami) do nawet 350 złotych netto za 1000 zzs. Możesz tutaj pracować na trzy warianty.

– Pierwszy wariant praca na umowę o pracę/zlecenie za 3000 złotych netto miesięcznie.

– Drugi wariant poszukiwać samodzielnie zleceń posiadać własną firmę i zarabiać od 3000 do 10 000 złotych.

– Trzeci wariant najlepszy dla początkujących platformy copywriterskie, gdzie można szukać zleceń i samemu wstawiać teksty gotowe na sprzedaż. Jednak jest tam najniższy zarobek, ponieważ ceny za 1000 zzs są najczęściej za 2/5 złotych, ale przy cięższej pracy zarobić można do 3000 złotych netto.